| BruneTTe a întrebat:

Intrebare pentru cei/cele care si-au comandat ceva de pe Bonprix.
Daca eu in mod normal port 38 la pantofi ar fi ok sa-mi comand tot marimea 38 si de pe site? Ca aici: http://www.bonprixro.eu/ro/sizing_her.htm zice altceva. Mi-am masurat talpa si dupa ei ar trebui sa am marimea 40 :|.
Deci. cum e pana la urma? Voi v-ati comandat aceeasi marime pe care o purtati mereu sau dupa tabel?
Si mai o intrebare: mi-am facut si masuratorile pentru haine si la fiecare categorie [ talie/ solduri/ piept] ma incadrez in alta marime =)))) Vi s-a intamplat si voua?

2 răspunsuri:
| xxxdelyaxxx a răspuns:

Da=]] da cine stie ce greseli mai scriu aia de acolo
apropo marimile de incaltaminte nu se potrivesc tu porti 38 de la o firma ar la alta 38 este scrise 134 sti nu se potrives depinde acum dca zici ca te-ai msurat nseamna ca trebuie sa iti iei 40 nu se potrivesc marimile

Funda?batting eyelashes

| emillie a răspuns:

Da. Dar eu nici macar nu mi-am facut masuratorile inainte,mi-am luat marimea mea si au venit niste haine... ceva gen de gravidute,in care parca inotam. Eu zic sa iti iei masura ta, daca nu iti sunt buni ii impachetezi si ii trimiti la loc, ca asa, cu masurile lor, e cam greu sa nimeresti exact!