| Sconcsiş a întrebat:

Intrebare pentru fete:
Cum ar fi baiatul perfect pentru voi?
Atat cum arata, cat si comportamentul lui.

Cea mai buna caracterizare >-- Fundita

Răspuns Câştigător
| evelynne a răspuns:

Sa fie doar pentru minehappy Dulce, sa aiba vb bune, un suflet bun, tandru, ajutator, sa ma iubeasca, sa fie alaturi de mine cand am cea mai mare nevoie de el si fizic mi'ar place sa fii brunet sa aiba tenul creol si ochii negri... nici f inalt nici f scund...

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Las-o încolo de caracterizare.
Să fie sincer, comunicativ, vesel, parolist, curant, săritor, etc.
Pa, pa.

| T30D0RA a răspuns:

Culoarea parului si ochilor nu ma intereseaza! Sa nu fie nici prea slab, nici prea gras, nici prea frumos, nici prea urat. Sa fie un baiat romantic. :X

| Angiutssa a răspuns:

Sa aiba par, ochi, un zambet frumos, sa fie inalt, nici pufos, nici scandura, nici 100% muschiuleti(mai pe scurt potrivit), sa ii placa imbartisarile(lucru vital), sa fie glumet, sincer, adorabil, serios cand trebuie si vesel mai tot timpul, sa nu exagereze, sa nu fabuleze.

| AidaAmaranta a răspuns:

Nu prea conteaza cum arata.conteaza sugletul lui si cum sar comporta cu mine.happy nu trebuie sa fie nu stiu eu ce baiat frumoas sau sexi.Sa fie bun in suflet.

| cosmina05 a răspuns:

Fizic nu trebuie sa fie spectaculos.sa fie dragut.nu prea conteaza pentru mine aspectul fizic.insa am pretentia sa stie ce isi doreste de la viata, sa fie sincer, intelegator, sa pot vorbi cu el despre orice

| CokoStar a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc dar baiatul perfect nu exista.

| AcidCuSange a răspuns:

1. Ochi caprui
2.Par brunet
3.Inteligent
4.Amuzant
5.Gusturi bune la haine
6. Voce dulche love struck

Am vorbit prea mult de baiatul de care imi place...

| Sconcsiş explică:

@Kesha

Am zis baiatul perdect pentru voi, nu baiatul perfect in general

@Ela
Sunt un EL happy
Eram curios

| fiona26 a răspuns:

Barbatu perfect trebuie sa fie atat de simplu si in acelasi timp complex. Nu trebuie sa fie frumos dar nici urat, nu trebuie sa fie bigat dar nici sarac, nu trebuie sa te streseze dar nici sa te ignore, nu trebuie sa fie mereu cu iubita lui dar nici sa o neglijeze in favoarea prietenilor, nu trebuie sa uite sa-i ia o floare, nu scumpa si nu des, dar una frumoasa fara motiv compenseaza alte multe cadouri scumpe si inutile, nu trebuie sa o puna pe ea sa aleaga intre el si iesitul ei cu fetele, trebuie sa o asculte si la randul lui va fi ascultat, trebuie sa alinte si va fi alintat... oooo cate ar fi de spus dar e suficient deocamdata

| Squmppaaaa a răspuns:

PT mine baiatul potrivit trebuie sa fie:
frumos, talentat,, smecher, sa nu fie violent in nici un mod, sa ma iubeasca fff mult
sa fie sensibil, inteligent, decent, si sa nu umble dupa relati sexuale...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspuns de la un baiat; baiatul perfect pentru voi, la vremurile care sunt si care urmeaza, trebuie sa fie, cunoscator al mai multor meserii. sa se priceapa la multe.sa fie gospodar, sa fie iubitor si respectuos, familist si econom.sa nu fumeze si sa bea atat cat ii srta bine unui barbat care se respecta.sa fie un tata bun si un sot bun.sa fiti atente la slabiciunile ce predomina in el si in familia lui.si cu cine seamana din familie.asta e valabil si pentru baieti.slabiciunile cele mai puternice care caracterizeaza persoana se mostenesc.ca si bolile dealtfel.lasati fantii, si smecherii sau cocalarii de cartier. ei au reclame de fatada.in rest sunt alde neica nimeni.fiti concrete si cu picioarele pe pamant.si ganditi-va daca meritati acest baiat, si daca va merita.pe bune.

| elenaaxdd a răspuns:

Nu stiu?thinking Raspunde tu prima.