| Kindly a întrebat:

Intrebare pentru fete :d. Ce tip de sampon folositi sau care ati auzit voi ca este cel mai bun? big grin. dau funda

12 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Clasicul johnson baby.
winking

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Eu folosesc herbal essence... dar am auzit ca cel mai bun ar fi clear!
Nici cu Garnier nu mi-e rusine...tongue

| laura23 a răspuns:

Nivea este foarte bun love struck

| daiana a răspuns:

Pai pentu matreata cel mai bun e vichy(costa 50 de lei sau 60, dar merita...sincer)...am avut eu si pot sa spun ca a fost uimitor. dar nu trebuie sa te speli des cu el adica e ca un tratamet si trebuie sa te speli si cu alt sampon, foarte rar cu el atunci cand ai probleme. cu pauze mai pe scurt, eu una asa stiu.
si acum ma spal cu clear.
astea 2 ti le recomand din propria experienta. :*

| andreea4ever a răspuns:

Eu folosesc Head&Shoulders cu limbutza aia albastra.

Este special pentru matreata, si mie mi se pare foarte bun.

Te pup:*

| me a răspuns:

Syoss

| Gandacelu a răspuns:

Eu folosesc Pantene si balsamul tot pantenebig grin

| MeGeorGiAnna a răspuns:

Syos sau clear

| JustSmile_8808 a răspuns:

Eu folosesc elseve pentru par gras si ma ajuta foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Produse avon. sunt f. f. f. bune

| Deny2000 a răspuns:

Sall! Eu folosesc Samponul "Head&Shoulders''. Dupa parerea mea e cel mai bun, te ustura putintel cand te dai cu el in casa(adica simti rece la cap)dar apoi iti miroase parul super. Daca vrei imi dai funda daca nu, nu

| BiancaBiank a răspuns:

Balea sunt first:X