| Delocimportant a întrebat:

Intrebare pentru fete/ femei: ce parere aveti despre barbatii cu mustata si cu barba-cioc? Va atrag? Daca da, de ce? Daca nu, de ce?

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna,
Pe mine nu ma atrage.
Mie se pare neatractiv, si cand te saruti cu o persoana cu mustata sau barba e foarte aiurea, te inteapa.

| Azazea a răspuns:

Nu imi place parul facial pentru ca inteapa/zgarie cand vreau sa il pup si ma irit. si nici nu e atragator fizic...parerea mea personala ^^

| MamaNegri a răspuns:

Pe mine una nu ma atrag. Pana la urma ori isi lasa toata barba ori deloc, nu cioc... Si in plus ma gandesc ca de exemplu la sarut mustata aia e... Incomoda oarecum.