| aryannnnnnnnnaaaaaa a întrebat:

Iphone 4s sau Samsung galaxy s3

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Daca vorbeai de iphone 5 atunci mai stateai pe ganduri...dar asa cel mai bun e s3 care a fost deja desemnat telefonul anului. Daca nu te deranjeaza dimensiunea lui(nu e chiar asa de mare laughing ), nu mai sta pe ganduri.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iphone 4s

| ladypink1 a răspuns:

S3, are ecranul mai mare happy

| BlackheartQueen a răspuns:

S3

| Hermaniona a răspuns:

Si eu am fost in aceeasi dilema pana am vazut ca iphone 4s nu este asa ''special''deoarece se strica foarte repede (la o prietena ) asa ca mi-am luat S3
crede-ma e mult mai bun

| unknow91 a răspuns:

S3.dar mai e putin si apare S4 poti sa mai ast putin daca vrei ceva mai frumos

| RevOlliNe1994 a răspuns:

IPhone 4s

| LOVEUNICORNS a răspuns:

S3 clar

| asd1 a răspuns:

S3