| Urma a întrebat:

Isi mai aduce cineva aminte ce fel arata incaltamintea sau ce fel de tipuri de tocuri erau prin 1980?

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

In USA sau in Romanica?
laughing

| dmz123 a răspuns:

Incaltaminte cu tocuri medii/mici mai mari in partea de sus la calcai si in partea de jos mai mici cui, cu flecuri

| lolita24 a răspuns:

Buna!

In perioada mentionata de tine predominau tocurile relativ scurte, fie ascutite, fie ceva mai groase! :)
Uite aici un exemplu: https://www.depop.com/products/_rachelar-vintage-1980s-red-kitten-heels/