| anonim_4396 a întrebat:

Iti place http://www.youtube.com/watch?v=0nsBWb72ab0

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Nu vreau sa fiu fake si sa spun ca a fost genial, extraordinar, super bla bla bla...ca ceilalti, numai pentru funda aia nenorocita.
Clipul nu a fost cine stie ce.
Dar nici o grija, vad ca esti la inceputul utilizarii contului de Youtube.
Te-am adaugat la prieteni, LETS BE FRIENDS!

5 răspunsuri:
| d33a a răspuns:

Nu :

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Pozele sunt destul de frumoase. Dar sa fim seriosi...melodia e infioratoare! Melodia e groaznica!

| Bendes a răspuns:

Absolut categoric nu :-& I don't want to see call meu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

| FallenDemon a răspuns:

Fara suparare... Wtf is that!? am vazut si lucruri mai naspa pe youtube pe o scara de la 1 la 10 ai 2, 5