| Chimilica a întrebat:

Iti poti schimba culoarea ochilor fara lentile de contact? Daca da, cum? FUNDA + VOT

5 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Există lentile cosmetice din câte ştiu.

| shnako a răspuns:

Poti. Injura un boxer happy

| Ð0ℓySh a răspuns:

DAAAA,se poate...Acum se pot trimite si organele interne ale corpului uman catre o alta persoana, adica se face schimb...click SEND iar cealalta persoana trebuie sa dea confirmarea RECEIVwinking
laughing)
Normal ca exista modalitati de a'ti schimba culoarea ochilori. lentile sau chirurgie, [unii au ramas orbi dupa interventie chirurgicala]

Tu vrei ceva homemade...

| deennutzza a răspuns:

Da se poate.Cu ajutorul operatiei chirurgicale.Costa mult si e km riscanta:(...Eu am ochii caprui si nu prea imi plac dar nu am ce sa fac :( Uneori trebuie sa ne multumim cu ce avem... Uite! Daca nu ma crezi.pup http://www.ziare.com/......or-1021323

| demicsabi a răspuns:

Asa ceva inca nu am auzit, adica sati ublii la ochi. Mai bine daca te apropii din alta directie de problema.