| anss23 a întrebat:

La ce magazine as putea gasi blugi pe diverse culori? de ex. turcoaz, mov, etc.Mersi!kiss

Răspuns Câştigător
| Mary Marry a răspuns:

La New Yorker, Berskha, Pull and Bear, nu stiu daca gasesti la Zara. sper ca ti-am fost de folos

5 răspunsuri:
| candycarrie a răspuns:

Sisters, Sixty, Gia.

| AlexandraR a răspuns:

Zara, bershka, pull and bear, stadivarius, esprit, springfield...

| Serenity_3531 a răspuns:

Berska, Fox, Zara (aici gasesti sigur)

| shini a răspuns:

New yorker... takko...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! pot sa personalizez blugi, daca te mai intereseaza. ma poti contacta la biknck@yahoo.com. am si lucrusoare care te-ar putea interesa http://smartshop4you.blogspot.com/