| AdrianaBacescu a întrebat:

La ce varsta ar trebui să porți lenjerie intimă: bikini, tanga sau sutiene?

Răspuns Câştigător
| Elliiieo3 a răspuns:

Cand simti tu. Eu de pe la 13 am inceput.

| darrio2007 a răspuns (pentru Elliiieo3):

Si pana la 13 ce ai purtat? Pampers?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bikini si tanga sunt de fite iar sutien atunci cand va fi cazul. Lenjeria intima se poarta dupa ce treci de faza de Pampers.

| Ofiintă a răspuns:

În ceea ce privește purtarea sutieneler, variază de la femeie la femeie. În medie, de la 12 ani.

| sierra1 a răspuns:

"La ce varsta ar trebui să porți... sutiene"

ideea e când ai cu ce le umple

| Robert265 a răspuns:

Între 18-40 de ani și pentru asta corpul acelei frumoase domnișoare trebuie lucrat intens la sala fac o mica paranteza ( sutienul nu le sta la toate femeile bine recomand maieuri mulate slim sport și maieul sa fie la jumatea taliei între plex și abdomen nu toate au sâni dezvoltați dar cu multă atenție pe sport vei avea un corp tonifiat și atractiv și fără sânii dezvoltați!