| Wantyouback a întrebat:

La culoare da mai bine la tenul masliniu si fata ovala? Funda asigurata!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tenul masliniu iese bine in evidenta cu nuante ciocolatii sau nuante de blond inchis-miere. Negru ti-ar inchide si mai mult fata, dand un aspect usor de indianca. Blond platinat e prea mult pentru tenul inchis, e contrastul prea mare. Roscat nu prea "se intelege" cu tenul inchistongue.

3 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Saten inchis, castaniu sau negru. big grin

| Shatteredx a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine este sa ne dam cu bicicleta in padure.
Mai bine ne dam in padure decat fara padure!

| DraganBogdan a răspuns:

Brunet, intins cu placa dar. sa aiba umflat :X