| anonim_4396 a întrebat:

LA FEMEI! Când și cum credeți că se poartă veste de blană artificială? Am două cu alb și negru marea parte și nu știu când să le port.

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Le porți toamna cu o fusta scurta și tocuri cu o geanta eleganta

9 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Eu le-as purta toamna-iarna.

| Vântulalb a răspuns:

Cand e frig.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Părerea mea e ca ar merge peste o cămașă albă, când este mai răcoare. Depinde de gusturile tale.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Înțeleg că trebuie să porți pe frig, dar atunci nu m-ai poți sta cu mâinile doar în cămașă sau bluză că ție frig doar spatele ți-l încălzește.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Atunci cu un pulover.

| Psihiatrie a răspuns:

Nici boschetaresele nu poarta blana artificiala, te faci de ras happy

| anonim_4396 explică (pentru Psihiatrie):

Nu le-am purtat. Le-am primit pe ambele noi. Dar nu știu ce să fac cu ele

| anonim_4396 explică (pentru Psihiatrie):

Și eu nu aș purta blana naturala.

| Psihiatrie a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia e