| Happy33 a întrebat:

Lampa UV/LED pentru manichiura se poate folosi si pentru uscarea ojei normale, adica nu numai pentru uscarea gelului pentru unchii?

3 răspunsuri:
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Da

| Stoenciu_Melina_1995 a răspuns:

Im primul rand se scrie unghii
In al doilea rand oja normala usuca la aer, nu la lampa

| Happy33 explică (pentru Stoenciu_Melina_1995):

Atata timp cat intelegi intrebarea nu trebuie sa o corectezi gramatical. Stiu cum se scrie, logic dar e de la tastatura. Eram in autobuz si asta e. In al 2 rand eu intrebam altceva. Nu cum sa iti usuci unghiile cu oja normala. Ci daca lampa UV usuca si unghiile normale.