| MaryMaria333 a întrebat:

Luna trecută m-am vopsit nuanța negru dar văd cum la lumină îmi bate un șaten închis. Acum aș vrea să mă fac un negru albăstrui, dar se va prinde, va fi vizibil peste părul de acum?

1 răspuns:
| yukilals a răspuns:

Da, sau cel putin o sa iti dea reflexii de negru-albastrui cum spui tu, in loc de acel saten inchis. Consider ca o sa mearga daca ceea ce vrei e mai inchis decat acel saten inchis, sau incearca sa te faci mai intai cu un nuantator, inainte de vopsea doar ca sa vezi cum vine.