| iuliazh a întrebat:

M-am epilat pe mâini cu benzi, iar cand am dat in zona pielii unde se îndoaie mâna, se făcuse ceva de genu sânge înăuntru, o dunga roșie cu sânge, dar înăuntru, trece?

Răspuns Câştigător
| AmandinaDragan a răspuns:

Trece.

| iuliazh explică (pentru AmandinaDragan):

Vad ca s-a mai dus putin, dar inca se vad puncte de sange?

5 răspunsuri:
| sammie a răspuns:

Benzile nu sunt bune pentru epilat. Mai bine i-ați un aparat special de epilat.

| iuliazh explică (pentru sammie):

Sunt foarte bune, numai ca zona unde mi s-a facut acea chestie este mai sensibila, si din cauza asta mi s-a facut asa.

| sammie a răspuns (pentru iuliazh):

Acolo ți-aș recomanda epilarea cu aparatul. Nu e deloc dureros.

| iuliazh explică (pentru sammie):

Din fericire s-a cam dus, dar inca se mai vede sange asa înăuntru... Aparatul nu mi se pare o idee buna, e mai dureros decat benzile si irita, am vazut la o prietenă ca i se fac ditamai bubițele, eu nu m-am iritat de la benzi deloc.