| Ioanacrisssssuuru a întrebat:

M-am pensat pentru prima data si nu imi place, zici ca sunt schimbata complet. Pot sa le aduc la forma initiala? Cam în cât timp?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Vor creste la loc cam intr-o luna, nu-ti fa griji. Poti sa folosesti o masca cu ou si ulei, poate vei stimula cresterea.Eu folosesc asa pentru scalp.

Sa inteleg ca te-ai pensat prea subtire? Am patit si eu asa pe la 13 ani. laughing E ok.

| Ioanacrisssssuuru explică (pentru dullcat):

Intrasem în panică ca nu o sa-mi mai crească. O sa mi le las sa crească și după nu mi le mai pensez pana la 15-16 ani

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

1 cm/ lună = viteza medie de crestere a părului

| sammie a răspuns:

O lună-două

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minim 1 luna, doua! Daca doresti sa grabesti putin procesul foloseste ulei de ricin!

https://www.google.com/......ps?/search

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Asa este prima oara, toți facem greșeli, cu timpul înveți sa le îndrepți, sa le dai forma dorita etc.
Momentan așteaptă să crească și apoi încearcă din nou, ca trebuie să îți iasă.

| Ioanacrisssssuuru explică (pentru Alexia999997777777777777):

Nu mai vreau să mă mai pensez acum. Dacă le pensez și le las să crească se va mai vedea ca am fost pensată?

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru Ioanacrisssssuuru):

Sprâncenele cresc, asa a fost și la mine prima oara, le lași un timp și după încerci din nou.
Dacă ai goluri sau ceva în Sprâncene sau a ieșit mai rău, poți să îți cumperi un gel de sprance cu culoarea lor, găsești pe internet ( este chiar foarte bun)

| AmandinaDragan a răspuns:

Smulge de tot sprincenele si poti sa-ti tatuiezi permanent altele. Am vazut la d-nele RRome.

| smekera123 a răspuns:

Îți cresc cam in o luna și eu le-am pensat extrem de subțiri de mai multe ori dar la mine creste mai greu ca le-am pensat de destul de multe ori

| Ioanacrisssssuuru explică:

Du-te și fă mișto de alții?