| Simplyy a întrebat:

M-am plictisit, si vreau sa fac poze, dar nu am idee pe ce tema sa fac pozele. Aveti voi vreo idee?

4 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Buna MataAllez! :*
Profita de orice ocazie pentru a face poze, dupa parerea mea cel mai bun studio foto e natura! Pleci in excursie? Ia-ti aparatul cu tine si fa cat mai multe poze.Ai un catel sau o psicuta draguta? Iesi cu el\ea in parc, ia-o in brate si fa poze! Daca ai si un aparat bun e perfect! Prietenii tai trebuie sa fie si ei bine-veniti in pozele tale!
Te mega pupacesc! :*
Ema.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Natura
Viata urbana

| AidaMaria a răspuns:

Daca ploua si la tine poti face poze in ploaie si sa le pui pe facebook sau poti intra pe site-ul acesta:http://ro.picjoke.net/ si sa editezi poze sau nu stiu gandeste-te si tu daca ai imaginatie poti face niste poze super

| RevistaAIO a răspuns:

Poti incerca:
-poze in natura
-poze cu rauri/cascade
-poze cu animale
-poze cu diferite specii de insecte
-poze cu diferite specii de flori
-poze cu diferite cladiri
-poze cu diferite tipuri de masini

Sunt foarte multe:) daca ai nevoie de inspiratie poti vizita www.facebook.com/revista.aio si noi vom incerca sa te ajutam!:) Scuze publicitate!