| Omer_Ayanna_2000 a întrebat:

M-am spălat acum doua ore pe păr cu oțet de mere. Știe cineva cam în cât timp dispare mirosul?

Răspuns Câştigător
| NoneOfUrBusiness a răspuns:

Pana la urmatoarea spalare. Daca l-ai folosit pentru a sa stralucire parului iti poti face un sampon de bere. Adica fierbi un pahar de bere si o adaugi in samponul tau. Eu azi am facut, am turnat prea multa bere ce e drept, dar asa par curat (avusesem inainte o masca de par cu suc de ceapa si mult ulei de ricin), matasos, stralucitor si usor de descalcit nu stiu daca am mai avut. Nu miroase a bere deloc.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mîine

| alexwahl a răspuns:

La urmatoarea spalare. Si eu am folosit otet de mere. E bun la intarirea si regenerarea parului.