| Geanina_Chirila_1982 a întrebat:

M-am spălat sâmbătă seara pe cap și nu o obișnuiesc să mă perii imediat după baie și îl perii duminică dimineața. Stiu că nu e bine ce fac, cum as putea să il descurc mai usor. Voi cum procedati dupa baie?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il perii dupa baie daca nu ies in oras, a doua zi se descurca foarte usor cu tangle teezer, cu alte perii e jale.laughing Daca ti se incurca rau ai putea ca in ultima apa, cand te clatesti, sa pui putin otet sau sa folosesti a doua zi un balsam leave in dar recomand peria aia, nu mai ai batai de cap cu ea.

| bbnnmm a răspuns:

Folosește balsamul de păr. Va fi mult mai ușor să îți piepteni părul.

| stefan1993ful a răspuns:

Iti chemi iubitul să te ajute... daca nu ai ..vin eu!

| Geanina_Chirila_1982 explică (pentru stefan1993ful):

Cum te cheamă pe Insta

| stefan1993ful a răspuns (pentru Geanina_Chirila_1982):

Nu am Instagram...dar am whatsapp! 0758518168

| Mario_Alexandru_1996 a răspuns:

Cel mai bine este sa te speli cu otet de mere seara, si o sa ai parul foarte frumos, dar si o sa il poti drscurc foarte usor. Funda?