| lays a întrebat:

M-am tuns anul trecut bob cu breton drept si pana acum 6 luni mi-a crescut destul de mult. m-am mai tuns o data tot bob fara sa umblu la breton si pana acum tot a crescut pana la umeri.insa bretonul nu a crescut nici un mm de anul trecut...restul parului creste dar bretonul ramane la fel si nu-l mai suport.nu stiu cum sa-l mai prind ca nu-l mai suport pe frunte pe canicula asta. ce as putea face sa-mi creasca bretonulsad?

3 răspunsuri:
| Lady_4667 a răspuns:

Poţi folosi ulei de ricin.Stimulează creşterea părului.
Se găseşte în farmacii.Seara, înainte de culcare, pui puţin pe un tampon de faţă şi masezi cu el pielea capului(cea cu bretonul).
Succes! happy
Fundiţa? love struck

| Maryaaaaaa a răspuns:

Uleiul de ricin este cel mai bun.

| my_8716 a răspuns:

Bretonul e tocit trebuie sa il m-ai tunzi... m-ai ales daca foslosesti placa sau drot:*\

app e buna ideea cu uleiul de ricin...
el se poate folozi si la gene da rezultate excelente
:*