| Atomicx66 a întrebat:

M-am tuns. Si acasa am vazut ca intr-o zona, in parti am parul ca si cum as fi chel, nu stiu daca pot spune ciupit. Inainte de tuns nu aveam. Este o zona maricica. Ce as putea face in privința asta? Voi avea toata viata asa?
Ar trebui sa ma duc la doctor sa imi recomande ceva? Sau sa ma duc direct la farmacie si sa intreb

3 răspunsuri:
| SMH a răspuns:

Exista o solutie, Minoxidil. Stimuleaza circulatia sangelui in zona aplicata, iar ca urmare, parul creste. Efectele sunt temporare. Trebuie repetata cura de 2-3 ori pe an. Pt totdeauna.

| Señor1ta a răspuns:

Așteaptă să crească, dacă în decurs de o lună nu vezi nicio dieferență, mergi la medic.

| Atomicx66 explică (pentru Señor1ta):

Adica daca ar crește parul in acea zona?