| daffyduckk a întrebat:

M-am vopsit bruneta acum un an, si mi-am "reimprospatat" culoarea din 2 in luni in 2 luni, as vrea totusi sa revin la culoarea mea naturala, saten deschis, dar am inteles ca decolorantul arde parul, si nu prea stiu ce sa fac, l-as lasa [,] sa creasca asa si sa tund din el, dar imi creste greu parul big grin

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mai bine il lasi sa creasca si tunzi periodic din el, nu il distruge cu decolorant

| AikkoxD a răspuns:

Mergi la coafor şi întrebi de o soluţie care te scapă de vopseaua din păr. Nu ştiu cum se numeşte, dar am văzut că există şi nu e nici scumpă.
Dacă nu găseşti, tunzi din vârfuri la fiecare 2 luni. Decolorarea nu e nici sănătoasă, şi trebuie să ai şi ceva experienţă + că ar trebui să îl vopseşti apoi în nuanţa ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Te sfătuiesc să-ş laşi aşa mai bine, decolorantul arde părul.
http://sfaturi.eva.ro/......-13912.htm
Te pup!