| MihaiA a întrebat:

Ma adresez in mod special fetelor.
Cate dintre voi ati auzit de compania Amway? Produsele sunt destul de bune insa preturile mi se par cam mari. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| thehope a răspuns:

Au produse bune...insa sa fim rezonabili.nu toata lumea si le permite... unii prefera sa lase produsele de la amway care au o calitate pentru a isi lua ceva ce le permite buzunarul.
Uneori cand nu isi permit nu se baga la asemenea produse nici daca stiu ca isi pot deschide singuri o afacere, mai ales ca pentru a fi distribuitor amway trebuie sa platesti nu stiu cat pentru a primi pachetul cu produse...si le vinzi, nu le vinzi...banii aia tot ii dai straight face

24 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Am auzit de Amway. Sunt de aceaşi părere cu tine... bune, dar cam scumpe.

| SweetCandy a răspuns:

Da produsele sunt ff bune, iar tu iti poti creea propria afacerebig grin tocmai am fost la o prezentare sambata asta si mi-a placut foarte multbig grin

| SweetCandy a răspuns:

Da cred ca a adevarata chestiabig grin castigi si bani acasa dp ce indeplinesti cateva cerintebig grin cumperi din propriul magazinbig grin e interesant! eu una cunosc persoane care chiar au reusit deci este adevarat, doar ca ai nevoie de timp si rabdare!
succes!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

E o mare prostie piramidala.

| MihaiA explică:

Bianka, eu nu te-am intrebat daca sunt bune, pentru ca sora mea a avut si nu ca sunt bune, sunt excelente. Desi, majoritatea cumpara oriflame sau avon doar pentru preturi, nu sunt nici macar pe jumatatea celor de la Amway.

| MihaiA explică:

@ SweetCandy stiu, aici vroiam sa ajung. cred ca o s-o las pe sora mea sa se faca reprezentant d-asta de-al lor tongue

| CristineDelaruss a răspuns:

Eu cred ca sunt destul de bune.
Cele care costa putin nu sunt bune de exemplu o crema " no name" costa 2 lei dar o crema nivea costa sa zicem 17 lei.acum intelegi diferenta?happy

sper sa-ti fie de folos :*

| gabriela_7244 a răspuns:

Eu sunt reprezentant amway. i-ti garantez ca produsele sunt f bune stiu ca sunt un pic cam scumpe doar cele de la artistry, dar au si o gama beautycycle care este mai rezonabila si la fel de eficienta, n-are toata gama de produse ca artistry. chiar si celelalte produse sunt f bune. unele sunt poate mai scumpe pentru ca sunt concentrate, ex : detergentul de spalat vase i-l poti dilua 1/5 chiar si mai mult dar eu am preferat asa si mi-a ajuns cca 6 luni cu 4 persoane in casa. ce zici merita? ps inca o idee, inscriete in amway si poti lua produsele pentru consum propriu nu pentru comercializare, ne te obliga nimeni sa si comercializezi. bafta! binenteles ca le poti achizitiona un pic mai ieftin cu 30%

| gossipgirl a răspuns:

Sunt scumpe pentru ca sunt importate din S. U. A
Mama are un lichid curat pe jos, geamuri si din astea de la Amway laughing si zice ca e bun... spala singur pe jos rolling on the floor
Mai are si un deodorant si iar zice ca si ala e bun tongue

| goruna a răspuns:

In ce priveste produsele, sunt bune. poate ca aceeasi calitate poate fi gasita si la alte firme, n'ai cum sa verifici.
in ce priveste afacerea... aici se schimba problema. este o afacere pentru OAMENI CU BANI, nu pentru bugetari. investesti, apoi astepti sa scoata pui. considerand ca n'ai facut un mare sacrificiu financiar big grin

| yoannah a răspuns:

Imi plac mult produselelove struck
Si sincer... si planul de afacere e intelgentwinking
Si preturile... Calitatea sevede si la pret... pentru ca daca facem raportul calitate-pret iesim f binehappy
Byye!

| IuliaTeodora98 a răspuns:

Buna, mama mea lucreaza cu amway adica are magazin online si altele, mie sincera sa fiu produsele ce le-am comandat sunt foarte eficiente. Putin scumpe sunt. Dar sunt Biodegradabile de aia sunt putin imi scupe mie pana acum ce produse avem toate imi plac. nu este sa fi zis ca unul dintre produse nu este bun sau nu este eficient. Sper ca te-am ajutat

| aumih16 a răspuns:

E o companie aparuta in Romania! din 1999! deci e de ceva ani! ei se lauda ca le merge bine! acum dumnezeu stie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au produse foarte bune.mama mea e reprezentant si stiu majoritatea produselor.
iar pretul.nu cred ca mai conteaza asa mult in raport cu calitateahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Produsele nu stiu cat sunt de bune (se pretinde ca sunt 100% naturale ) dar cum eu n-am un laborator de analize sa certific, ca asa este nu pot da sume mari pe lucruri care nimeni nu-mi da nici o garantie, preturile sunt piperate, trebuie sa investesti o suma de la inceput care nu este deloc mica
http://209. 85. 129. 132/search? q=cache:yaLZjBUtWCMJ:...clnk&gl=ro
Posibil sa fie perfecte dar salariile noastre sunt din ce in ce mai mici in raport cu piata de produse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Produsele sunt intr-adevar bune dar cu preturi uriase la Amway. Cred ca acum sunt branduri cu produse foarte bune si preturi accesibile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt prețuri foarte mari, eu nu mă încumet să dau o căruță de bani pe o cremă de 50 de ml.
Am o colegă la serviciu care se ocupă cu astfel de produse și are o comandă minimă o dată la 6 luni.
Afacere sau ce?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit...am si fost la o testare.si mi-au placut foarte mult produsele de baza... un gel purificator... o masca.fondul de ten. insa nu as da atatia bani pe ele happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunosc aceasta firma de cosmetice de vreo 11 ani...si atunci preturile erau f mari in comparatie cu alte marci. N-am incercat nimic de la ei din acest motiv. Am primit insa un parfum Amway. A fost ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna mai badaranule normal ca am auzit de Amwaysi imi plac foarte mult produsele de c... t

Răspuns utilizator avertizat
| comandaxango a răspuns:

XanGo Romania cauta persoane active,energice,comunicative,dornice de venituri suplimentare.Pentru mai multe relatii va rugam sa ne contactati la tel:0723.017.700

| th98humanoid a răspuns:

Sunt de cea mai buna calitate si daca facem un calcul simplu aflam ca ele ne tin mai mult decat cele de pe piata si sunt mai ieftine.

| penelavinia a răspuns:

Sunt foarte bune produsele iar ceea ce conteaza este garantia pe satisfactie adica am folosit un fond de ten timp de 6 luni si l-am putat da inapoi ca cica nu mi-a placut si mi s-au dat bani inapoi. Ati mai intalnit asta undeva?