| Καρτοαφα_Μαρία_2001 a întrebat:

Ma chinui de ceva timp sa imi aleg un costum de baie, si parca nimic nu e ceea ce vreau. Imi puteti sugera niste modele?

Cel mai frumos costum primeste funda!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa alegi un costum care iti sta bine, trebuie sa iti cunosti corpul foarte bine si sa fii realista, ca anumite tipuri de costum nu merg pe femeile plinute, sau prea slabe, cu fundul mare, sau cu sanii mici/prea marii ...si asa mai departe.
Deci, ne trebuie o descriere a ta cat mai amanuntita, sa stim ce tip de corp ai si mai ales ce varsta ai.