| daniela_7403 a întrebat:

Ma lupt cu un cosh de cateva zile deja. L-am dat cu pasta de dinti si s-a uscat si l-am rupt prea devreme si ma ustura raucrying((ce sa-i fac sa-mi treaca mai repede? ceva natural, produse nu am la moment! apropo rar imi iese cate unul, dar si cand iese uhhh:laughing))si inca-i langa guracryingsi e de cela maroilaughing)coshmar nu altacrying

5 răspunsuri:
| NinaWoolf a răspuns:

Cum sa dai cosuriile cu pasta de dinti /:)
o. O
wierd girl :-j
!
asa,
paiii
probabil pielea ta e ca a mea
elimina sebum :D
probabil ai invatat la bio
:D
nu te mai da cu pasta de dinti
xD
lasa`le in pace nu le rupe si sparga.
daca le lasi in pace dispar,
da poate si tu esti ca mine xD
ca nu mai dispar =))
http://www.stilfeminin.ro/......elata.html
citeste ce sc aci =))

| Didii15 a răspuns:

Asa am si eu.de fapt am avut.am pus pasta de dinti mi s-a uscat si l'am rupt si eulaughing. dupa am pus zeama de lamaie.[asa mi-a zis o ft:d]. faza e ca nu se mai vede cosul. da' in jurul lui mi s-a luat un strat de piele. e ca o zulitura.

Poti sa pui o felie de castravete sau o bucata de usturoi:*.

Sper sa-ti treaca; x cya; x

Răspuns utilizator avertizat
| xuanbou a răspuns:

Suferi de sindromul cos nebun, ma spanzur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foleseste si tu creme