| otypisik a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine va rog? placa mea de par, cand o bag in priza uneori nu se aprinde, iar cand se aprinde sta cateva secunde si apoi se opreste singura. nu stiu ce sa fac! plis ajutati-ma si pe mine nu stiu unde sa o duc la reparat, am incercat la mai multe prize si nu gasesc nici garantia.mentionez placa este remington poate aveti si ma puteti ajuta va raman recunoascatoare va rog:X:X

2 răspunsuri:
| 16.laura.16 a răspuns:

Cauta bine garantia si du-te sa ti-o schimbe...

| fabutzu a răspuns:

Mai mult ca sigur e o lipsa de contact pe undeva. daca nu gasesti garantia eu zic sa cauti pe cineva care se pricepe si sa-i schimbi cablul.