| anonim_4396 a întrebat:

Mai e cineva care nu se machiaza la scoala? Sau care are spancene naturale?

Răspuns Câştigător
| DaCumSaNu a răspuns:

Ce am observat eu in scolile la care am fost/merg:
Sunt mult mai multe fete care nu se machiaza la scoala comparativ cu cele care o fac. Sunt multe dependente de machiaj, dar inca nu le-au intrecut pe cele fara (printre care eu ^-^)

2 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Fii naturala.

| wonderwoman123 a răspuns:

Eu nu prea am sprancene, in partea din fata sunt doar cateva fire, si in rest sunt super rare. Plus ca am o groaza de probleme ale fetei cum ar fi acneea, cearcanele etc. Deci daca nu ma machiez, arat ca un "strigoi" (cum spuneti voi românii), mai i-a in considerare si ca sunt de rasa neagra deci sunt un strigoi negru. Sorry, dar ca sa nu opresc copiii din crestere, trebuie sa ma machiez