| sopranaCadaverica a întrebat:

Mai e in tendinte luciul de buze?
Il purtati?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu dacă e neapărat în tendințe, dar eu îl port și îmi place.
Preferatul meu e ăsta:
https://www.auchan.ro/......l/p/253533
L-am avut și pe roz dar acesta incolor mi se pare cel mai drăguț.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, e de prost gust. Mi-e scârbă să-l văd și la altele par că au bale la gură mereu

| Nume6 a răspuns:

E în tendinţe ce îţi place ţie și ce adori. E cel mai frumos luciul de buze transparent, dacă la el te referi, îţi luminează întreaga faţă și nu e vulgar, îţi face buzele ca o ciocolată gata să o savurezi, atât de apetisante laughing)). Și dacă ai și buzele generoase arăţi ca din revistele de modă.

| Paula2018 a răspuns:

Eu una nu sunt fan, mie imi plac rujurile mate, insa vad la multe colege. Mie mi se pare tare scarbosel asa, nu stiu zau cum il suportam in tinerete laughing. E drept ca la unele arata bine pe buze, dar na... fiecare cu ce ii place.

| Mayaaaaaaa14 a răspuns:

Eu sunt genul care nu mă iau după tendite. Adică pentru numele Domnului, de ce sa port o haina care nu-mi place? Așa e și cu rujurile, da-te cu ce-ți place, îmbrăcată-te la fel cu ce creZi ca-ți sta bine, nu cu ce e la moda.

| sopranaCadaverica explică (pentru Mayaaaaaaa14):

Ok. Tu porti luciu? laughing

| Mayaaaaaaa14 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Normal