| AnatoliyMikhailov a întrebat:

Mai e la moda frizura mullet?

3 răspunsuri:
| tonyc7 a răspuns:

Eu zic ca n-are importanta daca mai e la moda sau nu, poti s-o porti relaxat oricand daca tu te simti bine cu ea.

| GalipDrogatuHAZOS a răspuns:

Nu lol. Serios acum, de ce ai pune o astfel de intrebare? Daca ai par mai lung recomand braids, dreads sau pierdut la 0. Dar pana la urma urmei, daca iti place cum arata mullet, fa-ti, nu lasa gura lumii sa-ti influenteze placerile

| AnatoliyMikhailov explică (pentru GalipDrogatuHAZOS):

N-am parul cret ca sa-mi fac dread-uri sau braids si l-am avut pierdut la 0.