| Auten a întrebat:

Mai merita sa te mai îngrijești când ești un bătrân amarat de 30 de ani?

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

La 30 de ani esti batran? E adevarat ca nu mai traiesti ca la 20 de ani cand e apogeul vietii, al tineretii dar nici batran nu esti, esti inca tanar, dar nu la apogeu.

| johnnny123 a răspuns:

La 30 de ani esti un "batran" care mai are de trait inca vreo 50 de ani. Daca vrei neaparat 50 de ani de chin, boli si disconfort, poti sa renunti la a avea grija de tine.

Dar daca vrei 50 de ani in care sa te bucuri de viata, ar fi indicat sa ai grija.