| DangerF a întrebat:

Mai nou am vazut ca au inceput sa se epileze pe picioare si baietii. Ce parere aveti? Ar trebui sa ma epilez si eu?

Răspuns Câştigător
| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Normal că nu. Ăia care se epilează pe picioare și-au pierdut titlul de bărbați, bine că nu se dau și cu ruj pe buze sau rimel pe ochi.

| Arahide40 a răspuns (pentru TheBoyTheCool24):

Ce raspuns. cati ani ai? mai mult de 13 nu cred

| TheBoyTheCool24 a răspuns (pentru Arahide40):

17 ani, însă n-are relevanță ce mă întrebi.
Asta-i realitatea, fie că-ți place sau nu, ăștia care se ilustrează pe stradă cu blugi mulați pe fund / gleznă la vedere sau mai știu eu ce altceva, nu pot fi catalogați ca fiind bărbați. CLAR

Dacă faci parte din categorie și te ofensezi, nu-i vina mea. Există dreptul la opinie și la libera exprimare.

| Arahide40 a răspuns (pentru TheBoyTheCool24):

Si ce inseamna sa fii barbat? sa fii paros, sa stai cu berea in bot toata ziua si sa nu te ingrijesti, corect? ce mai logica...
Ma ingrijesc dar nu ma imbrac ca fetele. asta e alta treaba, spui numai porcarii

7 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Daca nu iti place păros, da-l jos.

| Bubbleuh a răspuns:

Bun venit in 2003.

| Arahide40 a răspuns:

Da, nu vad de ce nu. nu parul te face barbat

| GeorgeBClaudiu a răspuns:

Să nu faci asta, mi se pare cv gay să te epilezi ca băiat