| anonim_4396 a întrebat:

Mai simte cineva că și-a cumpărat haine de iarna degeaba deoarece e prea cald?

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Fa o excursie pana in Siberia. Sau tu esti genul care sta cu gleznutele goale la zero grade ca e in calduri ca dupa aia sa rupa spitalele cu reumatism la 35 de ani? P.S. Ca sa iti raspund, eu mor de draci cand e mai cald de -5. As prefera macar un -15. Nu de alta, dar am o geaca de vinatoare si niste bocanci cu care daca nu sunt macar -10 mor de cald. Pina si geaca pe care o port in mod normal e teroare la ~0 grade. Oricum, hainele de iarna ma tin cel putin 4-5 ierni pana e cazul sa le schimb...

| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Da. Am adidași din panza și ciorapi tălpici

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe vremea asta? Babaetz...