| GwenS a întrebat:

Maine este ziua mea.si nu am nici o idee cum sa ma imbrac... aveti vreo idee pentru. ca o aratat la vreme ca va fi frumos.

6 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

La multi ani si tot ce-ti doresti sa devina realitate, cu te ce poti imbraca? Pai cu ceva cu care sa te simti in largul taubig grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La multi ani si indeplinirea tuturor idealurilor tale!

| GwenS explică:

Multumesc mult pentru sfaturi.:*big grin

| BRG a răspuns:

Oricum ceva elegant fiind ziua ta tu vei fi în centrul atenţiei, înbracă-te în ce crezi tu că te simţi bine, şi asortează îmbrăcămintea cu o pereche de toculeţe şic. Distracţie frumoasă mîine, să trăieşti şi să fi sănătoasă alături de cei dragi, cîte primăveri faci?

| Alexandra. a răspuns:

O rochita eleganta, dar nu prea lunga, in caz ca este cald.
Daca vremea nu va fi de partea ta...atunci,nu stiu, o pereche de blugi si o bluzita eleganta care sa atraga toate privirile. big grin

| blondix_2927 a răspuns:

Sexy si app La multi ani!