| caty221 a întrebat:

Maine la scoala facem o petrecere si nu stiu cum sa ma imbrac. datrim niste idei ...va rog?

5 răspunsuri:
| Bombonyci_Lauriky_1996 a răspuns:

Daca esti fata... poti sa te imbraci in blugi si o bluza mai subtirica. sa zici ca e primavara big grin big grin. si adidasi sau cizme big grin

| Mihaelaaa13 a răspuns:

O pereche de blugi cu o bluza draguta si o pereche de pantofi fac o tinuta foarte draguta. Incearca sa pui accesnt si pe accesorii, un lantisor dragut va atrage atentia multora. Succes!

| caty221 explică:

Dar colegele mele isi i-au fusta