| Anutzabhaaa a întrebat:

Maine ma duc la salon si nu stiu cum sa ma tund...am parul lung pana la mijloc si breton intr-o parte. As vrea sa ma tund i scari ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Eu zic sa nu te tunzi. straight face

| faaalyoana a răspuns:

Buna Anutza
deci daca parul tau e des si drept.ai putea sa te tunzi in trepte delimitate perfect...stii tu suvite mai scurte mai lungi da sa fie drepte scarile.si intins cu placa se vede foarte frumos...
ma voi uita pe net si daca gasesc o tunsoare cum tiam explict iti voi da linkul

| faaalyoana a răspuns:

Nu am gasit nici o poza.
deci ca sa intelegi mai bine...
tot parul e tuns drept, da perfect drept.si apoi se iau suvite si se fac trepte drepte delimitate perfect de restul parului.
am vazaut la fete si se vede frumos.
crede-ma ca daca ma facea mama cu parul drept, cu siguranta imi faceam aceasta tunsoare...