| Sotiriu_Adrian_1978 a întrebat:

Maine merg la o petrecere este seara viitoare oare ce sa port am in dulap niste rochii cu paiete nu stiu daca sa le port imi sta bine cu ele dar cred ca as vrea sa port altceva nu cred ca mai sunt la moda sugestii?

Răspuns Câştigător
| Roki_2754 a răspuns:

Http://declub.ro E plin de rochi frumoase... si apropo, daca tie iti place cum iti sta in rochia cu paiete si daca te simti confortabil in ia ar trebui sa o porti :*

1 răspuns:
| Rebeka88 a răspuns:

Alege ceva care sa mearga cu personalitatea ta, daca esti vesela si cuminte ceva inflorat, daca esti directa si distractiva ceva paietat (probabil asa esti), sau sexy si matura ceva simplu, decoltat si scurt. conteaza sa iti stea bine! :*