| Anca5 a întrebat:

Mama mea are 46 de ani și încă poarta tanga si mi se pare ca atrage anumite priviri...ce părere aveți?

41 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E normal să porți chiloți de genu, mai bine decât să ți se vadă chiloți de ăia băbești prin pantaloni sau fuste ble

| Anca5 explică (pentru Adry05):

Asa zici la varsta ei?

| Adry05 a răspuns (pentru Anca5):

Linia aia de chiloți de babe e oribilă văzută prin pantaloni la orice vârstă, lasă femeia în pace lol nu văd de ce te-ar interesa oricum ce chiloți poartă maică-ta și s-o faci de rahat pe un site public

| Anca5 explică (pentru Adry05):

De ce s-a o fac de rahat? ce am zis?

| darrio2007 a răspuns:

Nu vad care e problema. Pune o poza cu ea sa vedem daca arata bine.
Ti-a aratat ea ca poarta tanga?

| Anca5 explică (pentru darrio2007):

Iti dai seama imediat ca poartă

| darrio2007 a răspuns (pentru Anca5):

Cum? Inseamna ca te cam uiti la fundul ei. E maica-ta, totusi.

| Anca5 explică (pentru darrio2007):

Nu ma uit eu...iese în evidență rau de asta am și întrebat aici

| darrio2007 a răspuns (pentru Anca5):

Daca nu te uitai nu stiai ca poarta tanga. Nu?

| Anca5 explică (pentru darrio2007):

E cam greu sa nu observi cand stati în aceeași casa sau când poarta colanți

| darrio2007 a răspuns (pentru Anca5):

E cam greu sa intelegi la ce ma refer.

| Anca5 explică (pentru darrio2007):

Pai explica mi

| darrio2007 a răspuns (pentru Anca5):

Daca ai ajuns sa te uiti dupa curul ei, e clar ca esti la varsta la care ti se dezvolta apetitul sexual. Daca ea arata bine la varsta ei, inseamna ca stie sa aiba grija de corpul ei si ar trebui sa fii mandru de ea.

| Anca5 explică (pentru darrio2007):

Inteleg sunt si eu copil, dar mândru ca o vor si alții?

| darrio2007 a răspuns (pentru Anca5):

Mandru ca ai o mama sexi. Si tu te vei uita dupa femei, cand vei fi adult. Si acele femei poate au si ele copii.
Ar trebui sa isi faca si ei griji ca si tine? Hai sa incheiem subiectul, ca diferenta de varsta si gandirea dintre noi, este prea mare.

| Anca5 explică (pentru darrio2007):

Nu știu ce sa zic.îl închidem. dar dacă o vrăjește vreunul?

| darrio2007 a răspuns (pentru Anca5):

Spune-i asta lui taica-tu, sa vezi ce parere are.
Se pare ca esti mai gelos decat el.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce? Dupa 40 ani trebuie sa se termine viata?

| Anca5 explică (pentru suntserios):

Normal ca nu... întrebam doar dacă e bine pentru varsta ei și dacă de acolo atrage priviri

| mihai69 a răspuns:

Excelentă.

| Anca5 explică (pentru mihai69):

Pentru ce?

| mihai69 a răspuns (pentru Anca5):

Pentru orice.

| Sofer a răspuns:

Las-o sa se simtă bine. Arata încă sexy?

| Anca5 explică (pentru Sofer):

Da. Poate puțin provocatoare câteodată părerea mea

| Vântulalb a răspuns:

Inseamna ca stie sa-si tina barbatul acasa.
Se vede prin haine ca are tanga sau atrage privirile pentru ca arata bine?
Ai vrea ca ea sa poarte "gogosari" si tatal tau sa se uite dupa altele cu tanga si de varsta ta sau mai tinere? Pentru linstea casei, las-o sa poarte tanga. Si... sa mai discutam subiectul peste vreo 20-30 de ani sa vedem parerea ta atunci.

| Anca5 explică (pentru Vântulalb):

Vara se vede câteodată și cred ca de asta atrage priviri ca arata bine

| Digikey a răspuns:

Si iti vine sa se dai la ea?
Nu esti tot ala care avea un fetish cu basinile ma-si?

| Anca5 explică (pentru Digikey):

Vorbești urat și ma confuzi..am doar o întrebare

| Digikey a răspuns (pentru Anca5):

Din intrebare mi-am dat seama ca esti tot ala cu fetishuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo ei, nu i fraiera. Sa o tina tot așa happy îs unele de vârsta ei care arata mai bine că unele tinere de 20 și au și minte, știu ce vor de la viață.

| Anca5 explică (pentru anonim_4396):

Detaliază puțin

| Anca5 explică (pentru anonim_4396):

O tine, o tine pai i se spune ca arata ca la 25 de ani

| Balalau95 a răspuns:

BRAVO EI
https://www.thetrendspotter.net/hottest-women-over-40/
ce, daca a trecut de o anumita varsta ARBITRARA, se numeste ca nu mai poate fi frumoasa... DE CE NU?!?
Kim Basinger a fost foarte frumoasa si la 50+
si la un moment dat am vazut un film cu o thailandeza, si am cautat-o pe google, si m-am uitat pe 5 site-uri pana cand in sfarsit am crezut ca, chiar are 44, nu i-as fi dat 30...

| Anca5 explică (pentru Balalau95):

Alții au zis ca e foarte sexy pentru varsta ei

| Anca5 explică (pentru Balalau95):

Poți sa fii frumoasa și sa porți și sa nu porți..eu am întrebat ca s au mirat anumite persoane ca mai poarta la vârsta ei

| Balalau95 a răspuns (pentru Anca5):

Se pare ca NU pui egal intre frumusete si provocatoare, mai ales la varsta aia
ce ar trebui? sa se simta frumoasa si sa poarte boxeri de barbati sau chiloti din anii 50?

| Anca5 explică (pentru Balalau95):

Normal ca nu ar trebui sa poarte asa ceva, dar hainele mulate te fac provocatoare, nu?

| NoisyLight a răspuns:

Este inacceptabil. Dă-mi numărul ei de telefon. Trebuie neapărat să vorbesc cu ea.

| Petre_Ilinca_1998 a răspuns:

Nu vad nicio problema aici. Si nu te baga (prea mult) in viata ei. Nu uita ca sunteti 2 persoane aparte, ea nu iti apartine doar tie!

| Anca5 explică (pentru Petre_Ilinca_1998):

Nu am înțeles, cui m ai aparține?

| Razvandinica26 a răspuns:

Buna. Si mama poarta tanga. Arata foarte bine la 53 de ani ai sai. Cateodata ma ia de brat in public, arata bine, nu mai zic nimic... poate unii ma judecati?