| gabi72718 a întrebat:

Marimile la sepci sunt puse atunci cand sapca este stransa la maxim sau cand este largita la maxim?

Eu am circumferinta capului de 59-60

2 răspunsuri:
| ßєtyPєтяσηєℓα a răspuns:

Majoritatea sepcilor sau in spate un loc de unde le poti largi sau strange. Atunci marimea indicata va cuprinde acel interval dintre cele doua marimi. Asadar tu o sa te uiti dupa marimea potrivita tie sau cel mai bine o probezi, poate conteaza si cum sunt lucrate

| gabi72718 explică (pentru ßєtyPєтяσηєℓα):

Adica marimea de pe site este pusa atunci cand sapca este stransa la maxim?