| Goddessss a întrebat:

Max factor e drugstore?

8 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Dai 100+ lei pe un produs de-al lor?
Nu?
Atunci e.

| Michaeel a răspuns:

Stii macar ce inseamna drugstore? Farmacie.
Max factor e linie de prodese cosmetice ceea ce total diferit de sensul cuvantului drugstore(data vitoare daca folosesti engleza macar invata sensul cuvintelor)

| Michaeel a răspuns (pentru Goddessss):

Ce tot trimiti definiti de pe wikipedia si urban dictionary ca tot ce am spus eu inseamna, adica farmacie.Dar daca tot o dam pe defintiti i-a documenteaza-te singura https://en.wikipedia.org/wiki/Max_Factor

| Goddessss explică (pentru Michaeel):

Vai ce ma doare stomacul de la râs...
Daca ai nervi, du te si rezolva te. Nu arunca cu nervi aici pe un site, in mediul online.
Apropo, învață puțin si prima ta limba, limba romana dacă tot tu ești șeful si stii atâta de bine engleza.
Intr-o fraza de nici 10 rânduri ai *** 3 greșeli.
Definiti in afară de definiții, i-a inloc de ia, definititi iarăși.
Bai băiete, alta data ciocul mic!

| Michaeel a răspuns (pentru Goddessss):

Ce pot spune, cand nu ai ceva argumnete plauzibile o dai in corectatul gramatici.Sunt foarte calm, cred ca tu esti cea cu nervii aici caci eu ti-am vorbit frumos si tu o dai in taranime.Revenind,draga,stiu gramatica si limba romana foarte bine.Nu las ciocul mic, cand spun ceva o spun.Imi pare rau ca te ofensezi ca am avut dreptate dar invata limba engleza mai bine si se rezolva.

| Goddessss explică (pentru Michaeel):

Auzi tu, drăguțul de el, ca eu ma scot cu corectatul. Eu doar ti am explicat pentru. ca te cam faci de cacao când nu stii a scrie. Vezi ca ai uitat un i la '' gramatici''.
Eu ma descurc super bine la engleza, nu degeaba am nivelul B2.
Iti mai zic odată! Ciocul mic!

| Michaeel a răspuns (pentru Goddessss):

Iarăși o dai pe gramatica, tipic comportament de roman. Dacă ești asa bună la engleza cum spui ar trebui sa știi ce înseamnă drugstore. După ce argumente dai "Vezi ca ai uitat un i la '' gramatici''" "mai bine zis ca tu te faci de cacao ca în loc sa vorbești ca tot omul o dai pe corectat de greșeli(făcute din cauza ca nu stau eu sa citesc ce scriu și sa corectez potențialele greșeli) din cauza ca ești ofensata din cauza ca am avut dreptate. Și încă un cuvânt, după ce argumente ai și faptul ca tu ca mod de a te simți relevanta începi sa faci pe profesoara de gramatica este absolut de prost gust și se vede ca îți lipsesc multe.