| aysha11 a întrebat:

Merge sa ma imbrac cu o rochita mai scurta de vara colanti si cizme?

8 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

Înlocuieşte cizmele cu o pereche de pantofi cu toc mic sau săndăluţe cu toc mic, iar colanţii cu nişte ciorapi fini subţiri/transparenţi.

| pwp a răspuns:

Da, normal ca merge happy
E unul din look-urile mele preferate happy

| Amelya02 a răspuns:

Cizmele sa fie din material subtire, speciale pentru sezonul primavara-vara.
Iar in loc de colanti, si putea sa iei niste ciorapi subtiri.

Răspuns utilizator avertizat
| maryangelll a răspuns:

Da merge ft bine mai ales cu cizmulite dar sa nu fie cizme de iarna si din alea mai subtiri de primavara.

| crosmaker a răspuns:

Nu cred ca se potrivesc cizmele mai bine o pereche de tenisi.

| sarbuoana a răspuns:

Te coci in cismee lol