| Goddessss a întrebat:

Merita sa imi pun acid hialuronic in buze sau sa le las naturale?
Stiu ca se duce dupa aprox 7 luni, dar totusi le am mici.
Ce credeți?

18 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cel mai bine ar fi sa le lasi asa cum sunt. Sa stii ca baietii nu apreciaza asa ceva, de multe ori rad si fac misto de fetele care isi pun botox. Ai putea sa ajungi tinta rautatilor pentru asa ceva.

| sierra1 a răspuns:

" MissGoddess a întrebat: Merita sa imi pun acid hialuronic in buze"

dacă numele tău e miss-zeiță, fără indoială că merită!

| Celcestietot a răspuns:

Lasa-le asa happy!

| alina2k18 a răspuns:

Daca ai cascaval sa-ti pui 0.5 ml la un medic smecher go for it.
Oricum la 0.5ml abia se vede ceva... daca ai buzele super mici.

| Goddessss explică (pentru alina2k18):

Pai asta ziceam.
Dar nu mai bine dau pentru 1 ml odată, ca sa nu fac de 2 ori procedura de 0, 5 (in caz ca e prea puțin) si sa coste dublu?
Apropo, dacă ai ceva de genul, poți da detalii?
mulțumesc frumos.

| alina2k18 a răspuns (pentru Goddessss):

Pai tu platesti cat iti pune, daca iti pune 0.5 ml atat platesti.
Pretul e gen per 1ml si normal ca platesti jumatate daca pui 0.5ml.
Plus ca vezi si tu cum lucreaza medicul, cum te simti, daca apar cumva galme dupa 2luni, daca iti migreaza acidul, etc.
Dar dupa cum am zis, ca sa ai niste buze frumoase, banuiesc ca vrei volum si eventual un contur mai bine definit iti trebuie un medic bun, super talentat care are in spate multe cursuri de injectari care costa mii de euro ca tu practic mai bine de jumatate din pretul injectarii = mana mediculuiwinking nu acidul in sine.

| zilog a răspuns:

Hai să încercăm să văd cum mă simt înainte și cum mă simt după
si pe urmă iți spun cum e mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata foarte urat si fals de la o posta mai bine nu. N-am vazut femeie cu acid in buze care sa nu aiba un aer ieftin

| Goddessss explică (pentru anonim_4396):

O mica corecție, nu toate buzatele cu buze care au forma anusului a l unui babuin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Goddessss):

Nu toate arata ca un fund de babuin insa toate arata nenaturale. Oricat de putin sunt injectate e vizibil ca sunt umflate artificial. Au un tipar pe care il observa oricine de la cativa metri distanta. Nu au cum sa arate normale.
Mergi pe naturalete ca e tot mai rara

| Bruno92 a răspuns:

Lasa le așa rămâi naturala mai bine

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Normal, daca da in niste complicatii mai apoi, va regreta toata viata!

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Da e mai ok așa cum o lasat-o mama natura sunt cazuri grave da... Sunt sigur că e frumoasă și așa, asta nu e deloc o complexitate

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

La fel cred si eu.

| Goddessss explică (pentru Bruno92):

Ce drăguț

| Goddessss explică (pentru Celcestietot):

Ce frumos...

| Celcestietot a răspuns (pentru Goddessss):

Este, noi doar reflectam ceea ce este adevaratwinking!

| LaElly11 a răspuns:

Dacă buzele tale naturale te fac să te simți inconfortabil, nu ar strica deși cel mai bine este să rămâi naturală după părerea mea. Dacă totuși alegi să îți injectezi acid și îți place cum arăți așa, poți apela și la metode permanente de mărire a buzelor. Conteaza mult să nimerești și un specialist care să îți facă buzele frumoase, nu să se creeze efectul de „bot de rață".