| Marilyn50 a întrebat:

Metode naturale pentru a mi inalbi dintii 100% (ma refer foarte albi)

4 răspunsuri:
| Ralukafay a răspuns:

Amesteca bicarbonat de sodiu si zeama de la o jumatate de lamaie,amesteca, ia cu periuta de dinti acea pasta si spala-te pe dinti cu ea ca si cum ar fi cu pasta de dinti sau ia de la farmacie carbune activ(cred ca asa se numeste) pastila sau capsule, amesteca cu apa, ia periuta de dinti si spala-te cu el pe dinti ca si cum te-ai spala cu pasta de dinti, sau mergi pe Yt si uit-te la tutuoriale cum sa iti albesti dintii.Multa sanatate!

| Marilyn50 explică (pentru Ralukafay):

Voi vedea o diferenta chiar si dupa prima folosire?

| Ralukafay a răspuns (pentru Marilyn50):

Da,dar ai grija la zeama de la lamaie pentru ca daca pui prea multa o sa iti distruga gingiile, dintii.

| PaulaSPFGHJKL a răspuns:

Bicarbonat de sodiu+ pasta de dinti