| Catalin1733 a întrebat:

Mi-am cumpărat o cămașă de la H&M și vreau sa o schimb, am bonul dar acesta are o pata de ulei in zona codului de bare. O pot schimba?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Magazinul se numeste H&M, pata de ulei era si cand ai cumpărat o? Sau tu ai pătat o, daca este din vina ta nu o schimbă, daca era pătată cand ai cumpărat o trebuia sa le spui fetelor de la casă ca are o defectiune camasa, dar tu de ce vrei sa o schimbi? Nu i ti place camasa? Sau care este motivul.