| Stef29 a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de adidasi puma! Unii zic ca nu sunt originali, eu cred ca sunt deoarece are pe tapla o chstie pe care scrie puma si pretu in mai multe tari de ex U.K etc.Si pe talpa mai scria si made in alta tara.P.S : Nu scria made in china.Fundita pentru cine ma ajuta. Si mai are cusut pe limba in fata un abtipild puma. Fundita pentru cine imi zice daca sunt originali.

Răspuns Câştigător
| Idle a răspuns:

Din ce detalii ai dat sunt originalii. Poarta-i si vezi daca se rup intr-o luna atunci nu sunt originali. laughing

4 răspunsuri:
| emylian92 a răspuns:

Sunt originali

| BlackOldSun a răspuns:

Pot sa fie spanuri! in interior de obicei la multe perechi puma care am avut originale! la interiorul limbii unde iti scrie unde e fabricat si marimea mai are o eticheta mica prinsa lateral de cea mare care are un firisor lucios argintiu asta iti spune sigur ca sunt originale!

| DrTerrible a răspuns:

Sunt originali 100%. Funda.big grin?

| mihaelaaaaaaaea a răspuns:

Sunt originali dupa cum i-ai descris dar daca se rup intr-o luna 2 este clarlaughing