| Andreeasrvbbb a întrebat:

Mi-am cumpărat o pereche de teniși CONVERSE Chuck Taylor all star 2 bleu.(albastru).Nu știu cu ce fel de pantaloni/blugi să-i asortez(culoare). Daţi-mi idei.

2 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Depinde de stilul tau, eu i-as asorta cu niste blugi negri mulati si cu o geaca de piele, nu m-as vedea cu ei si cu blugi deschisi!

| Panda003 a răspuns:

Poti sa i asortezi cu foarte multe lucruri. Daca vrei neaparat blugi, ii poti purta cu niste blugi negri, rupti, sau unii roz. De obicei tenesii albastri se asorteaza bine cu haine deschise. Poti sa porti peste tricou un cardigan sau ceva. Sper ca ti am fost de ajutor happy