| Anonima9182anonima9182 a întrebat:

Mi-am cumparat un spray termic, iar inainte sa utilizez placa de par il aplic pe par, dar nu stiu daca este corect cum procedez. eu imi impart parul in doua si daca incep sa indrept prima data partea stanga, imi dau un puf intr o palma si il intind pe parul de pe partea stanga, ma sterg cu un servetel pe maini si intind parul
La fel si in cealalta parte
Se procedeaza asa sau altfel? Eu am cautat si pe Youtube cum se face dar nu am gasit

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Poți sa îl aplici cum vrei, important e sa Reușești sa îl întinzi pe cât mai mult par pentru ca nu vei reuși niciodată sa îl întinzi chiar pe tot parul.
Poți sa îl aplici și pe parul umed înainte sa îl usuci și pe parul uscat înainte sa îl întinzi cu placa.

| Deliiiia a răspuns:

Buna. Depinde de spray, eu stiu ca se da pe parul umed. happy

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Orice spray ai cumpara, pe acesta ar trebui sa scrie cum trebuie folosit.Eu il folosesc pe parul uscat, dar nu folosesc placa pentru ca am parul foarte drept ci il folosesc cand ma ondulez si altele.Atata timp cat il folosesti pe toata portiunea de par si utilezezi placa de par dupa folosire este foarte binehappy