| AndradaSavin a întrebat:

Mi am facut comanda de haine de pe site ul astahttp://www.bershka.com/ro/ro/ as dori sa stiu daca e sigur si daca ati mai facut comanda si ati primit produsele.

2 răspunsuri:
| ShadoWCrist a răspuns:

Bershka este o firma serioasa...Am facut comanda si am primit produsul.Stai linistita.winking

| Kristinnaaa a răspuns:

Bună, Andrada,

Vei primi cu siguranță comanda. Site-ul este cel original al brandului, iar produsele vin direct din Spania, odată cu livrările de marfă în magazine, așa că vei primi probabil comanda în 3-5 zile de la plasare.

Să te bucuri de ele! happy