| ramona0506 a întrebat:

Mi-am facut la coafor niste bucle, si de fapt au iesit foarte fixe, nu cum voiam eu, sunt aproape pline de fixativ. Stiti vreo solutie care sa ma ajute sa le mai las un pic?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pune un pic de apă în mâini, și cu ele umede treci prin bucle, se vor mai lăsa.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Incearca sa iti uzi mana cu apa si ti-o treci prin par

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu,nu mai exista nici o metoda, le lasi asa cum sunt, nu mai ai ce face.
Fii multumita de tine asa cum esti.
Te pup!

| cameliagalateanu a răspuns:

Umple cu apa o sticla care are modalitate de spray-ere (fas-fas), da pe bucle cu apa suficienta.
Ia cate o portiune cu bucle, pe rand, apuca de capat cu mana, intinde cat doresti si usuca cu feonul.
Mult succes!