| DiannaDi a întrebat:

Mi-am facut tatuaj semipermanent acum 2 luni la sprancene si nu sunt multumita nici de forma, nici de culoare! am facut o programare pentru acoperirea acestuia cu o culoare nuanta pielii! ce parere aveti? merita sa fac asta? sunt sanse sa ramana cicatrici? (cosmeticiana a spus ca nu raman, pentru ca au trecut 2 luni de cand l-am facut si e ok). exista riscul ca sa se vada diferenta intre culoarea pielii si nuanta cu care acopera tatuajul? multumesc

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vezi ca poti da in cancer de piele joaca-te mult cu sanatatea ta

http://www.descopera.ro/......aci-cancer

| Dariusuu a răspuns:

Există doar că mai rar, data viitoare ai grijă ce-ţi doreşti.

O zi perfectă îţi doresc.

| zuzualina a răspuns:

Depinde de cum lucreaza.

De multe ori nu.

| SaschaM a răspuns:

Intreab-o (in engleza) pe tipa asta pe cine iti recomanda in Romania.
https://www.facebook.com/......2874859996

| suMRed34 a răspuns:

Se va vedea putin diferenta pentru ca una este culoarea pe care ti-o da ea si alta este culoarea pielii, nu au cum sa fie identice dar nu va fi o diferenta foarte mare, cicatrici in principiu nu ar trebui sa ramana. Sper sa fii multumita de data aceasta.