| anamaria82726 a întrebat:

Mi-am luat acum doua saptamani niste ghete din benvenutti. La pretul lor ma asteptam sa fie mai ok, dar le tot aluneca fermoarul cand merg. Si mereu trebuie sa-l inchei. Ce sa fac sa stea ridicat?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată?

Răspuns utilizator avertizat
| MihaelaDart a răspuns:

Cei care repară încălțămintea in oraș, îți pot rezolva problema la cizme.

| Dalmore a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Urmează să o întrebe dacă poartă tocuri.

| Furnicuta000 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Acum ceva timp punea numai intrebari despre tocuri. E obsedat de tocuri si de femei. Ai grija ca daca spui ceva de rau despre el iti da block si te paraste si la admini laughing

| Dalmore a răspuns (pentru Furnicuta000):

Face asta de 10 ani laughing. Înainte dădea și mesaje în privat cu aceleași întrebări.